Kayseri Seg Servisi

SEG marka beyaz eşyaların sorunsuz olarak çalışması için işinde uzman servislere bakım ve tamir yaptırmanız gerekir. SEG Özel Erciyes Teknik beyaz eşya servis ve bakım hizmeti için Kayseri’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşyaların bakımı için sunulan hizmet sayesinde cihazların daha verimli kullanılması sağlanır. Cihazların ömrünü uzatmak ve daha iyi performans alabilmek için Kayseri Özel Erciyes Teknik SEG Servisi ne başvurun.

Bakım gerketiren ve tamir ihiyacı olan ürünlerin servise getirmeyerek kullanıma devam etmeye çalışırsanız daha büyük arıza sonuçları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

PROFESYONEL EKİP ve KUSURSUZ HİZMET

Başlıkta da belirttiğimiz gibi ekimibiz profesyonel, hizmetimiz ise kusursuzdur. Bu cümleleri kurup sözünün arkasında durabilmek ise bize ayrıca bir gurur vermektedir. Servisimizden aldığınız hizmetler 1 yıl süre ile garanti adlındadır. Arızalarınızda kullanılan yedek parçaları orijinal kullanmaya dikkat etmekteyiz. Bizimle çalışmaktan memnun olacaksınız…

Seg Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Seg Buzdolabı Servisi
Kayseri Seg Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Seg Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Seg Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Seg Fırın Servisi

Kayseri Altus Servisi

Kayseri Altus Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız ile irtibat Whatsapp Destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan beyaz eşyalarımız sanayi devriminin teknoloji çağına sunduğu katkılar ile günümüze kadar süregelen bir sektör olmayı başarmıştır. Bu sektörde Altus markası hem kalite hem fiyat baz alındığında diğer markalara göre ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Altus marka beyaz eşyalar bir çok ev ve iş yerlerinde tercih edilen marka arasına girmiştir.

Altus Beyaz Eşya Arızaları

Her bir beyaz eşyanın bir takım değişik çalışmaları programları vardır. Kullanım sıklığına göre arızalanmalar artabilir. Tüm beyaz eşyaları kullanılan zaman içerisinde, eskiyebilir ve ya arızalanabilir. Sık kullanılan bu ürünleri kısa süre içerisinde tamir edilerek bakımının yapılıp kullanıma hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

Altus beyaz eşyalarınızda hata kodları varsa bu arıza kendi başınıza halledemiyorsanız, ERCİYES TEKNİK Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altus Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Altus Buzdolabı Servisi
Kayseri Altus Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Altus Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Altus Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Altus Fırın Servisi

Kayseri Regal Servisi

Yaşam alanlarımızda buzdolapları, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları, fırınlar ve diğer eşyalar olmazsa olmazımızdır. Beyaz eşyalarımız uzun yıllar kullanılmak üzere üretilse de ve elektronik alt yapıya sahip oldukları için arıza çıkarmaları olağandır. Bu nedenle dikkatli ve  özenle kullanmanın yanı sıra belirli zamanlarda bakım yaptırmak Regal Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatacaktır.

Regal marka buzdolabınız, çamaşır makinanız, bulaşık makinanız ya da fırınınız için servis hizmetine ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Kayseri Regal Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, sektörün öncü firmaları arasında yer alır.
ARIZA TESPİTİ ve ÇÖZÜMÜ

Hiç çalışmayan veya eski performansında çalışmayan beyaz eşyalarınız mutlaka profesyonel bir gözle incelenmelidir. Bu durumlarda teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknik ve uzman ekibimiz arızanın tespiti ve çözümü ile ilgili size gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra cihazınızın arızasını gidererek size tekrar teslim edecektir. Unutmayın ki genel bakımlarını yaptırarak ileride oluşabilecek arızaların önüne erkenden geçilebilir. Rutin olarak yapılması gereken bu bakımlarda hemen bizden destek alınız.

REGAL Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler
Kayseri Regal Buzdolabı Servisi

Kayseri Regal Derin Dondurucu Servisi

Kayseri Regal Bulaşık Makinası Servisi

Kayseri Regal Çamaşır Makinası Servisi

Kayseri Regal Fırın Servisi

Kayseri Vestel Servisi

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Vestel Beyaz eşyalarımız, sürekli değiştirilebilecek ürünler olmadığından dolayı, bakımlarını yaptırmanız önem taşımaktadır.

Beyaz eşyalarınızın işlevselliğine odaklanmak gerekir. İstediğiniz performansı alamıyorsanız bir an önce uzman bir servise göstermelisiniz. ERCİYES TEKNİK olarak bütün Vestel marka beyaz eşyalara teknik servis, bakım ve tamir hizmeti  vermekteyiz.

Beyaz Eşyaların Hayatımızdaki Yeri

Beyaz eşyasız bir ev ya da iş hayatı mümkün değildir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber bu beyaz eşyalar çeşitli özellikleri sayesinde hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Günlük hayatımızda bize zamandan tasarruf sağlayan beyaz eşyalarımız bizler için çok önem taşımaktadır. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı ve fırınlar, bizim günlük yaşantımızın gerekli olan ürünleridir ve biz bu ürünlerin performansını sürekli gözetimimizde tutup doğru ve hatasız çalıştığından emin olmalıyız. Eğer emin değilseniz, hemen Servisimizi arayabilirsiniz.

Profesyonel Vestel Servisi

Uzmanlığın ve iş tecrübesinin önemli olduğu sektörlerin başında beyaz eşya tamir, bakım gibi sektörler gelir. Türkiye’de her geçen gün gelişen beyaz eşya teknolojisinin güncel olarak takip edilmesi ve modern tamir işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kayseri’de yürütülen tüm teknik servis işlemlerinde teknolojik donanımlar ve modern yöntemler ERCİYES TEKNİK firmamız tarafından kullanılmaktadır. Kayseri Vestel servisi hizmetleri sayesinde her türlü tamir ve bakımı detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Vestel Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler
Kayseri Vestel Buzdolabı Servisi
Kayseri Vestel Derin Dondurucu ServisiKayseri Vestel Bulaşık Makinası ServisiKayseri Vestel Çamaşır Makinası ServisiKayseri Vestel Fırın Servisi

Kayseri Beko Servisi

Beko ürünleri dünyanın her yerinde ve çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biri haline gelmiştir. Bizlere evlerimizde ve işyerlerimizde yardımcı olan sık sık kullandığımız beyaz eşyalarımız çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

ERCİYES TEKNİK Servis olarak kaliteli hizmet vermekle birlikte zamanında yanınızda olup sorunlarınızı gidermek için kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Kayseri Beko Servisi Çalışma Şekli

Ekibimiz arızalı ürünlerinizi mümkün olduğunca bulunduğu yerde tamir etmeye çalışılmaktadır. Fakat bazı durumlarda cihazlarınızı daha uygun ortam olan servisimize götürmeleri gerekebilir. Servislerimizde arıza tespiti yapılıp, müşterimize gerekli bilgi verilir ve müşterilerimizden onay alındıktan sonra gerekli arıza onarılıp ya da yedek parça değişimi yapılıp sorunsuz bir şekilde alınan yere tekrar teslimatı yapılır.

Hizmet Verdiğimiz Beko Marka Ürünler

Kayseri Beko Buzdolabı Servisi
Kayseri Beko Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Beko Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Beko Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Beko Fırın Servisi

Dinamik, deneyimli ve güler yüzlü personelleri bünyesinde barındıran ERCİYES TEKNİK Servis, sektörün öncüleri arasına girmeyi başarmıştır.

Siz de başarılı bir beyaz eşya ve klima servisi arıyorsanız, bundan sonra firmamıza mesaj gönderebilir yada whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar evlerimizde ve işyerlerimizde yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Hal böyle olunca kullanımlarda mecburen yoğunlaşmıştır. Bazı Arçelik marka ürünleriniz bu yoğunluğa dayanamayıp bir çok farklı nedenlerle arıza vermekten kendini alamaz. Yazımızın devamında Arçelik marka ürünler ile ilgili verdiğimiz hizmet detaylarına değineceğiz.

Arçelik Servisinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bu sorunun, her müşterimizin aklına gelmesi kaçınılmazdır. Ama şunu unutmayın ki ERCİYES TEKNİK olarak Arçelik marka ürünlerin çalışma şekillerine ve vereceği arızalara tamamen hakimiz. Hangi model olursa olsun Arçelik marka beyaz eşyalarınıza en uygun yedek parçayı temin ederiz. Seçiğimiz parçaların orijinal olmasına dikkat ederiz. Orijinal ürünlerin fiyatları tabi ki yan sanayilere göre biraz fazla olabilmektedir. Ama şunu hiç aklınızdan çıkarmayın ki, orijinal parça seçimleri makinalarınızın  ömrünü uzatmaktadır.

Kayseri Arçelik Servis Ücretleri

Servis ücretleri ile ilgili bu başlığı açtık ama Kayseri’de hizmet verdiğimiz bir çok bölge bulunuyor. Siz de takdir edersiniz ki bu bölgelerin uzaklıkları birbirinden farklıdır. Bu nedenle Kayseri Arçelik Servis Ücreti için net bir fiyat vermemiz doğru olmaz. Bu nedenle ile bizimle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Arçelik Marka Ürünler

Kayseri Arçelik Buzdolabı Servisi
Kayseri Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Arçelik Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Arçelik Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Arçelik Fırın Servisi

Kayseri Profilo Servisi

Profilo marka beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun mu var? Dert etmeyin. ERCİYES TEKNİK personelleri, en hızlı şekilde adresinize gelerek, Profilo beyaz eşyanızdaki problemi giderecektir.

Günümüzde teknolojiler hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu sebeple Profilo beyaz eşyalar sayesinde rahat ve kolay bir yaşam sürmekteyiz. Beyaz eşyalarımızdaki arızalanmalardan dolayı işlerimizde aksamalar olabilmektedir. ERCİYES TEKNİK Servis bu arızalara uzun vadeli çözümler üreterek, sizleri memnun edecek teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Bakımlarınızı Aksatmayın !

Yoğun kullanımlardan dolayı verimsiz çalışan beyaz eşyalarınız fazla güç tükettiği için büyük arızalara yol açmadan önce bakımlarını aksatmayın. Markanız ne olursa olsun, beyaz eşyalarınızın bakımlarını, uzun ömürlü ve daha performanslı çalışabilmesi için önceden yaptırmanız gerekir.

Bosch Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Kayseri Profilo Buzdolabı Servisi
Kayseri Profilo Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Profilo Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Profilo Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Profilo Fırın Servisi

Kayseri Siemens Servisi

Siemens Beyaz eşyalar herkesin önem verdiği ve evde en sık kullanılan ürünlerin başında gelir. Evde çamaşır yıkayamamak veya yiyecek ve içeceklerimizin bozulması, o evdeki hayatı fazlası ile olumsuz yönde etkiler.

Evlerin vazgeçilmezi olarak ön plana çıkan ve her evde farklı donanımlar içinde kullanılan beyaz eşyalarımız zamanla ilk günkü gibi isteklerimizi karşılamayabilir. Örneğin; bulaşık makinalarımız bulaşıklarımızı temiz yıkamayabilir, bardaklarımızı çizebilir vs… bu tür hoşnut olmayan can sıkıcı durumları gidermek için, beyaz eşyalarımızı arızalanmadan servisimize gösterebilir, temizlik ve bakımını yaptırabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarda Enerji Tasarrufu

Beyaz eşya kullanıcılarının enerji tasarrufu sağlaması için, etkenlerden birisi deürün performansıdır. Beyaz eşyalarımızı kullanırken buzdolaplarından çıkan motor sesleri, çamaşır makinalarının yumuşatıcı almaması, bulaşık makinalarının bulaşıkları kirli bırakıp tam temizlemesi ve fırınların yemekleri tam pişirmemesi gibi sorunların altında beyaz eşya ürünlerinde kesinlikle bir arıza vardır. Bu arızayı tespit edip sorunu giderilmedikçe ürünler normalden daha fazla enerji tüketecektir. Bu nedenle ERCİYES TEKNİK olarak Siemens marka beyaz eşyalarınızı mutlaka bir teknik servise göstermenizi öneririz.

Siemens Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler
Kayseri Siemens Buzdolabı Servisi
Kayseri Siemens Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Siemens Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Siemens Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Siemens Fırın Servisi

Kayseri Bosch Servisi

Tüketimin arttığı günümüzde, beyaz eşyalarımız çeşitli nedenlerle sık sık arıza gösterebilir. Bu nedenle hızlı, güvenli ve profesyonel ekibi ile sorunlara cevap verebilecek sektörde deneyimli ERCİYES TEKNİK servisi siz değerli müşterilerimizin hizmeti için gerek çalışmayı sürdürmektedir.

Bosch marka bütün beyaz eşyalarınızın isteğe bağlı olarak yıllık bakım hizmetleri de yapılabilmektedir. ERCİYES TEKNİK olarak,Bosch beyaz eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilmeniz amacı ile gerekli teknik desteği vermektedir. Çok kullanılmasından, kireçlenmesinden, nemden ve bir çok sebeplerden dolayı arızalanan cihazlarınız için, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Bakımları
Evinizde, iş yerinizde özenle kullandığınız beyaz eşyalarınız arızalandığında ya da bakımda firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat Bosch markalı ürünlerinizi arıza yapmadan önce ömrünü uzatmak için yıllık bakım yaptırmanızda fayda olacaktır. Kısa sürede çözülen arızalar sonucunda, beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Bosch Marka Hizmet Verdiğimiz Ürünler


Kayseri Bosch Buzdolabı Servisi
Kayseri Bosch Derin Dondurucu Servisi
Kayseri Bosch Bulaşık Makinası Servisi
Kayseri Bosch Çamaşır Makinası Servisi
Kayseri Bosch Fırın Servisi

Kayseri Fırın Servisi

Kayseri Erciyes Teknik beyaz eşya servisi olarak Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Fırın , Derin dondurucu arızaları ve teknik servisleri için müşterilerimize uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Hızlı, kaliteli, hesaplı, 1 yıl parça garantili hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Gün içinde veya müsait olduğunuz gün ve saatte Kayseri’nin  tüm ilçelerine gezici teknik servis ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

İletişim : 0553 030 75 00

×

Merhabalar Hoşgeldiniz
Teknik Servis Personeli Hatta Sizi Bekliyor!

× WhatsApp İletişim